sport

Boisko do badmintona

Urządziliśmy dla państwa boisko do badmintona znajdujące się tuż za domem, oferuje ono wspaniałą zabawę dla naszych gości. Prowadzone rozgrywki emocjonują całe rodziny odpoczywające w „Umileniu” .

Z myślą o państwa pobycie nawiązaliśmy współpracę z organizatorem spływów pontonowych i kajakowych doliną Sanu. Najbardziej popularna trasa spływu biegnie przy Parku Krajobrazowym i kończy się w Mrzygłodzie. Zapewniamy transport do miejsca startu oraz nie zapomniane wrażenia .

Spływy Sanem

Rowery / trasy rowerowe

Możliwość wypożyczenia rowerów. Wokół naszego gospodarstwa rozchodzi się kilka malowniczych tras rowerowych, które zawsze cieszą się uznaniem turystów . Gospodarstwo nasze posiada certyfikat Green Velo miejsca przyjaznego rowerzystom.

Spacery po okolicy zawsze dają dużo radości; oferujemy państwu zarówno trasy nad pięknym Sanem, widokowe odcinki leśne czy przechadzki wokół rynku dawnego miasteczka. Mapki i
sprzęt czekają w gospodarstwie.

nordic walking
jazda konna

Zapraszamy naszych gości na jazdę konną w terenie możliwa jest jedynie pod opieką właściciela koni.
Usługa poza gospodarstwem, dodatkowo płatna

W gospodarstwie często gościmy wędkarzy, czasami dzielą się swoimi zdobyczami, San ze swoimi łowiskami sam przyciąga ich z wszystkich stron Polski i nie tyko.

wędkarstwo

Komentowanie jest wyłączone.